Produkty

Wyposażenie pizzerii - wybierz idealne urządzenia!

Firma GastroProdukt od wielu lat dostarcza wyposażenie pizzerii do lokali w całej Polsce.. Sprzedawane przez nas produkty są najwyższej jakości. Jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom wszystko to, co składa się na profesjonalne wyposażenie pizzerii.

GastroProdukt jest firmą, której celem jest dostarczenie najlepszych produktów, w tym:

  • maszyn i urządzeń,
  • narzędzi i akcesoriów,
  • specjalistycznego sprzętu,

skierowanych bezpośrednio do profesjonalnej gastronomii. Profesjonalna gastronomia to także profesjonalne pizzerie oraz restauracje, które serwują dania z pizzy oraz pokrewne. To właśnie do nich skierowana jest nasza oferta, obejmująca właśnie profesjonalne wyposażenie kuchni, niezbędne do przyrządzania, przechowywania, serwowania i transportu pizzy. 

Profesjonalne maszyny i urządzenia

GastroProdukt oferuje swoim klientom wyłącznie najlepsze produkty ze starannie wyselekcjonowanej oferty, która obejmuje:

  • maszyny do produkcji ciasta oraz samej pizzy,
  • specjalistyczne piece,
  • wysokiej jakości urządzenia zapewniające łatwe przyrządzenia oraz pakowanie pizzy,
  • urządzenia pozwalające na utrzymanie czystości naczyń, garnków oraz miejsca pracy,
  • dodatkowe akcesoria, jak torby na pizze, deski do serwowania pizzy lub specjalistyczne pojemniki na ciasto lub inne składniki.

Tak skomponowana oferta, pozwala dotrzeć do naszych klientów, czyli restauracji i pizzerii, chcących wykazywać się profesjonalizmem i serwować najlepsze dania, w tym pizze. 

Pełen zakres wyposażenia

Doskonale znamy potrzeby naszego rynku i wymagania, jakie stawiają przed nami nasi klienci. Stąd też postawiliśmy duży nacisk na kompleksowość oferty. Dlatego właśnie znajdują się w niej zarówno piece do pizzy, czyli potężne urządzenia, jak również małe pojemniki, do transportu czy przechowania żywności. Jednym słowem, oferta jest pełna i zawiera w sobie wszystko co niezbędne do przyrządzania, przechowywania, serwowania i dostawy świeżej, pysznej pizzy. 

 

Ofertę kierujemy do każdego, kto poszukuje profesjonalne sprzętu. Jednocześnie nasi doradcy techniczni i handlowi są gotowi odpowiedzieć na Państwa pytania. Sprzęt, którym dysponujemy to sprzęt wyprodukowany przez włoską firmę, producenta wysokiej jakości maszyn i urządzeń gastronomicznych, zapewniając tym samym dostęp do najwyższej klasy urządzeń.