Produkty

GastroProdukt Professional z dumą prezentuje Państwu nasz asortyment pieców elektrycznych do pizzy. Wszystkie dostępne u nas piece do pizzy są tak skonstruowane, że doskonale magazynują ciepło, nie pozwalając na jego ulatnianie się. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na pewno znajdą Państwo piec do pizzy idealny do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zakupu. Jeśli mają Państwo pytania lub nie mogą odnaleźć poszukiwanego modelu, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta tel. 32 611 50 87. Pozostajemy do Państwa usług.

Autentyczna włoska pizza w Twoim lokalu

Zaskocz swoich gości pizzą, po którą często będą wracać. Dobrze wiadomo, że kluczowe znaczenie dla smaku i jakości pizzy ma jej odpowiedni wypiek. Właśnie dlatego konstrukcję pieca zleciliśmy tym, którzy się na rzeczy znają od pokoleń. Nasze piece elektryczne do pizzy produkowane są z najwyższą starannością w sercu Półwyspu Apenińskiego. Ten prosty fakt sprawia, że bez cienia wątpliwości można stwierdzić, iż to jedne z najlepszych pieców na świecie. W naszej ofercie na stronie GastroProdukt.pl znajdą Państwo pokaźną liczbę urządzeń do wypieku, w tym zaawansowane piece do pizzy z funkcją pyrolizy. Ten proces polega na rozgrzaniu wnętrza piekarnika do 500 stopni Celsjusza, powodując spalanie tłuszczów i innych zabrudzeń. Jako popiół nie stanowią już trudności w usunięciu, co przyspiesza pracę w kuchni. Co więcej, pyroliza zapewnia najwyższy poziom higieny, wydłużając żywotność naszego pieca.

Kruche, delikatne ciasto za każdym razem

Mając do dyspozycji piece elektryczne do pizzy marki GastroProdukt Professional, są Państwo o krok przed konkurencją. Zaawansowane technologie i niezawodne komponenty stanowią o solidności naszych urządzeń. Elektroniczny panel oraz precyzyjne gałki umożliwiają precyzyjną kontrolę nad temperaturą grzałek, a żaroodporne szyby i niewrażliwe na wysokie temperatury oświetlenie halogenowe dają pełny wgląd do wnętrza pieca. Nawet najbardziej wymagający szefowie kuchni nie będą mogli kręcić nosem, widząc ogromny wybór pieców elektrycznych do pizzy. Zadbaliśmy o to, by nasza oferta spełniała jak najwięcej oczekiwań, dopasowując się do Państwa potrzeb. Piece elektryczne do pizzy marki GastroProdukt Professional są wykonane z najlepszych komponentów, takich jak stal nierdzewna, czy płyty szamotowe. W tej kategorii znajdują się piece do pizzy z funkcją pyrolizy, piece piekarnicze z funkcją pary, a także ich wersje dwukomorowe, oraz kompletne zestawy do pizzerii, składające się z pieca, stołu chłodniczego i miesiarki do ciasta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą.