Opiekacz do zapiekanek

Opiekacz do zapiekanek - Polska zapiekanka

Profesjonalna gastronomia bez względu na jej wielkość i zasięg wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu. W GastroProdukt posiadamy pełną ofertę maszyn, urządzeń i sprzętu dla profesjonalnej gastronomii, a wśród nich znajdują się piece do zapiekanek, czyli nowoczesny i funkcjonalny sprzęt do wypiekania pysznych zapiekanek.

Opiekacz kwarcowy do zapiekanek - Przygotowując każdy element naszej oferty dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wymagania, nawet tych, którzy wymagają perfekcji. Stąd też zdecydowaliśmy się na zaoferowanie wyłącznie najlepszych opiekaczy do zapiekanek i sporządzenie oferty tak, aby każdy punkt gastronomiczny czy duża restauracja znalazły odpowiedni sprzęt dla siebie.

 

Opiekacz do zapiekanek

 

Profesjonalne opiekacze do zapiekanek - Piecyki do zapiekanek w GastroProdukt

Piecyki do zapiekanek wykorzystywane są zarówno w profesjonalnych restauracjach jak również w małych punktach gastronomicznych. Ich zastosowanie wynika z rosnącego zapotrzebowania, zarówno na klasyczne zapiekanki, jak również przygotowania samych półproduktów.

Nasza oferta obejmuje:

  • opiekacze konwekcyjne i kwarcowe, zarówno do opiekania pieczywa jak również ciasta,
  • opiekacze komorowe, służące idealnie także do wypieku pizzy,
  • profesjonalne piece konwekcyjne o szerokim zastosowaniu.

 

Piec do zapiekanek

 

Tak dobrana oferta oraz szeroka, aczkolwiek wyspecjalizowana lista produktów, sprawia, że każdy, kto szuka profesjonalnego rozwiązania, znajdzie je u nas. Piecyk do zapiekanek powinien być niezawodny, tani w użytkowaniu, łatwy w czyszczeniu i przede wszystkim powinien gwarantować równe opiekanie pieczywa lub ciasta. Gwarantują to piece i opiekacze z naszej oferty, pochodzące od najlepszych producentów.

Profesjonalny opiekacz do zapiekanek nie jest małym wydatkiem, zdajemy sobie z tego sprawę, jednak nasza oferta to najwyższa półka urządzeń tego typu, gwarantująca dostarczenie klientowi najlepiej przygotowanego produktu.

W razie pytań odnośnie produktów służących do przygotowania zapiekanek i pieczywa oraz ciast zapraszamy do kontaktu z doradcą.

 

Piece do zapiekanek

 

Piec do zapiekanek - Czym jest opiekacz kwarcowy do zapiekanek?

Piec do zapiekanek to nie duże urządzenie do pieczenia klasycznych polskich zapiekanek. Opiekacze do zapiekanek charakteryzują się tym, że wytwarzają gorącą temperaturę za pomocą grzałek kwarcowych nie tylko od góry, ale i od dołu. Opiekacze do zapiekanek zasilane są energią elektryczną. Opiekacz rozprowadza równomiernie wysoką temperaturę po całej komorze urządzenia. Opiekacz posiada również funkcje podgrzewania nie tylko zapiekanek. Ponadto wysokiej klasy opiekacz do zapiekanek GastroProdukt Professional cechuje się regulacją poziomów rusztu ze stali nierdzewnej, co znacząco zwiększa jego możliwości.

 

Opiekacz kwarcowy do zapiekanek

 

Opiekacz do zapiekanek GastroProdukt Professional - Zastosowanie?

Opiekacze do zapiekanek możemy wykorzystywać na różne sposoby. Opiekacz nasz nadaje się tak jak wspominaliśmy wcześniej do podtrzymywania temperatury różnych rodzajów zapiekanek, żeby można było poczekać przed ich podaniem. Opiekacz kwarcowy jest idealny podczas podgrzewania naszych polskich zapiekanek. Opiekacz do zapiekanek doskonale sprawdza się przy pieczeniu różnego rodzaju zapiekanek lub bułek. Regulując temperaturę oraz poziom rusztu w opiekaczu tworzymy idealne warunki do przygotowania każdej zapiekanki. Jak widać, opiekacze do zapiekanek są niezwykle uniwersalne, co sprawia, że opiekacz powinien znaleźć się każdym lokalu typu ZAPIEKSY!

 

Opiekacze do zapiekanek

Opiekacz do zapiekanek - Jak prawidłowo obsługiwać opiekacz do zapiekanek?

Jedną największą zaletą opiekacza do zapiekanek GastroProdukt Professional jest łatwa obsługa. Jeżeli chcesz upiec zapiekankę to wystarczy rozgrzać opiekacz do zapiekanek do odpowiedniej temperatury, tym celu należy skorzystać z pokrętła z temperaturą oraz Timer. Pamiętaj aby ruszt był ustawiony odpowiednio w opiekaczu. Następnie po prostu umieść zapiekankę odpowiednio w opiekaczu i za kilka chwil klient może się już delektować klasyczną polską zapiekanką.

 

Piecyk do zapiekanek

 

Piec do zapiekanek - Jak odpowiednio czyścić opiekacz do zapiekanek?

Opiekacz do zapiekanek to bardzo uniwersalne urządzenie. Należy szczególnie zadbać o to, aby opiekacz do zapiekanek był czyszczony codziennie po każdym dniu pracy. Przed czyszczeniem należy opiekacz odłączyć od zasilania elektrycznego oraz wyczyścić wszystkie elementy za pomocą pomoczonej wodą szmatki. Nie wolno używać agresywnych detergentów! Aby pozbyć się okruchów z wnętrza urządzenia, najpierw wyjmij ruszt ze stali nierdzewnej. Podczas przecierania wilgotną szmatką nie zapominaj też o bocznych oraz górnych częściach opiekacza do zapiekanek.