Finisher do pralni

Schludny i gustowny ubiór wśród pracowników restauracji, hoteli czy też miejsc usługowych, jest kluczowy do właściwego postrzeganie tegoż miejsca przez klienta. Wpływa to na budowanie zaufania oraz marki. 

 

W GastroProdukt skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości maszyn, urządzeń, sprzętu oraz akcesoriów do branży gastronomicznej, hotelarskiej, pralni oraz firm usługowych. W naszej ofercie mamy również taki sprzęt jak finisher do pralni. Jest to produkt przeznaczony dla profesjonalnych pralni chemicznych i biologicznych, dużych hoteli, firm wynajmujących odzież, restauracji lub innych punktów usługowych, gdzie ilość prania i prasowania ubrań pracowników pozwala na wykorzystanie pełni możliwości finishera.

 

Finisher do spodni, płaszczy i innych elementów ubioru

Finisher w pralni jest maszyną, która automatycznie prasuje poszczególne elementy ubioru. Finisher, w zależności od jego konstrukcji, przeznaczenia czy też programu, wykonuje wysokiej jakości prasowanie:

  • spodni, w tym spodni zarówno bawełnianych jak również jeansowych,
  • kurtek i płaszczy,
  • bluz, swetrów,
  • koszul, koszulek oraz okrycia górnego.

Finisher jest urządzeniem przeznaczonym do zakładów, w których ilość ubrań liczy się w setkach, a nawet tysiącach. Nasze profesjonalne finishery sprawdzają się tym lepiej, im więcej jest powtarzalnych rodzajów ubrań. Ich efektywność sięga wówczas jednej pary na minutę, czyli jest bardzo wysoka. 

 

Finisher do pralni dostępny w naszej ofercie to produkt wysokiej jakości o doskonałych parametrach. Jest to sprzęt profesjonalny, może być używany przez 24 godziny na dobę i pracować w ten sposób przez okrągły rok. Sprzęt pralniczy objęty jest gwarancją producenta i zapewnia najwyższą jakość jeśli chodzi o wykonanie prasowania. 

 

Każdy finisher do pralni posiada stosowny atest, potwierdzający dopuszczenie go do pracy w warunkach profesjonalnych pralni chemicznych czy biologicznych. Finishery wyposażone są w dodatkowe generatory pary oraz każdy z nich posiada uniwersalny manekin, który można zastąpić dowolnym manekinem wykonanym na indywidualne potrzeby.