Obieraczka do ziemniaków

Ekspresowe frytki i puree? Tylko obieraczka do ziemniaków w GP

 

 

Obieraczki do ziemniaków - Wraz z rozwojem technologicznym, szybkość przygotowywania posiłków nieustannie rośnie. Zaawansowane, innowacyjne rozwiązania ułatwiają pracę dziesiątkom tysięcy kucharzy na całym świecie. Postępująca automatyzacja procesów kuchennych, umożliwia poprawę wydajności, nie wchodząc w kompromis z jakością. To bardzo ważne, aby krótszy czas preparacji, nie wpływał negatywnie na finalną wersję dania. Dlatego właśnie GastroProdukt Professional stawia na najwyższą jakość wykonania swoich narzędzi i mebli gastronomicznych. W profesjonalnych kuchniach nie ma bowiem miejsca, nawet na najmniejsze uchybienia, a każda sekunda jest na wagę złota. Nowoczesne narzędzia, takie jak elektryczna obieraczka do ziemniaków, pozwolą Państwu wrzucić wyższy bieg w swojej kuchni. Zachęcamy do zapoznania się z obszerną ofertą, dostępną na stronie Gastroprodukt.pl.


Gdy liczy się prędkość, obieraczka do ziemniaków to najlepszy przyjaciel kucharza

obieraczka do ziemniaków
Obieraczka do ziemniaków - Nie ma sensu dyscyplinowania załogi kuchennej, wojskowymi metodami, szczególnie, gdy zależy nam na szybkiej i sprawnej pracy. Obieranie ziemniaków to zajęcie dla nieposłusznych szeregowych, nie dla profesjonalnych gastronomów. Obieraczka do ziemniaków pozwoli na przygotowanie aż 600 kg tych warzyw, w zaledwie godzinę (dane dla najwydajniejszego modelu). Dzięki dostępnym technologiom zmierzającym w kierunku zmniejszenia wielkości przedmiotów, obieraczki do ziemniaków ważą zaledwie 60 kg, a ich rozmiary gwarantują, że zmieszczą się w każdej kuchni. Wytrzymała konstrukcja ze stali nierdzewnej, zapewnia pewną pracę, bez obaw o uszkodzenia czy awarie. Specjalna, prosta budowa obieraczki do ziemniaków, umożliwia dokładną penetrację wnętrza i ułatwia czyszczenie. Jeśli Państwa lokal stoi frytkami, puree lub innymi daniami z ziemniaków, obieraczka do ziemniaków będzie idealnym uzupełnieniem wyposażenia kuchennego. Obieraczki do ziemniaków to narzędzia intuicyjnie proste w obsłudze, z którymi da sobie radę nawet początkujący adept sztuki kucharskiej.

 

Obieraczka do ziemniaków – czym jest?

Jeśli w twoim lokalu każdego dnia przygotowuje się bardzo dużą ilość ziemniaków, z pewnością przyda ci się nasza obieraczka do ziemniaków. Obieraczka tego typu ma pojemny zbiornik wsadowy, gdzie należy wrzucić nieobrane ziemniaki. Wewnętrzne boki obieraczki do ziemniaków pokryte są z szorstkim materiałem, który ma za zadanie ścieranie skórki z ziemniaka. Ponadto obieraczka także jest podłączona do wody, dzięki czemu ziemniaki są jednocześnie myte. Nasze obieraczki do ziemniaków mogą obrać przy załadunku pełnego zasobnika ziemniaków w czasie w około 2-3 minuty.

 

 

Obieraczka do ziemniaków - jak używać?

 

Chcesz obrać dużo kilogramów ziemniaków w krótkim czasie? To proste załaduj do zasobnika obieraczki do ziemniaki, które chcesz żeby były obrane, nie przekraczając przy tym maksymalnej pojemności obieraczki. Nałóż pokrywę na maszynę i upewnij się, że jest bezpiecznie przygotowana, sprawdź też, czy dopływ wody do obieraczki jest podłączony. Teraz wystarczy włączyć obieraczkę do ziemniaków, a ziemniaki zostaną obrane w ciągu około 2-3 minut. Po zakończeniu cyklu pracy należy otworzyć przednie drzwi wyładowcze, aby wyładować obrane ziemniaki z maszyny.

 

 

Obieraczki do ziemniaków GastroProdukt Professional – na czym należy zwrócić uwagę przy zakupie?

Najważniejszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę przy zakupie obieraczki do ziemniaków, jest jej pojemność. Upewnij się, że kupujesz obieraczkę do ziemniaków, która może obrać wystarczającą ilość ziemniaków w ciągu godziny, żeby zaspokoić twoje potrzeby. Większość obieraczek do ziemniaków może pomieścić od 10 do 30 kg ziemniaków na jeden cykl pracy, a w ciągu godziny obsługuje do 30 cykli pracy. Przekłada się to na maksymalną wydajność 250 kg ziemniaków na godzinę.

 


Maszyna do obierania ziemniaków w ofercie GastroProdukt Professional?

Decydując się na zakup obieraczki do ziemniaków masz do wyboru obieraczki o wsadzie. Obieraczki przemysłowe do ziemniaków GastroProdukt łatwy w obsłudze panel sterowania, za pomocą którego można regulować pracę tej maszyny. Niektóre nasze obieraczki posiadają również timer, dzięki czemu maszyna do obierania ziemniaków automatycznie wyłączy się po upływie określonego czasu. W ten sposób możesz np. zmniejszyć zużycie prądu w swoim punkcie gastronomicznym. W przypadku mniejszych lokali gastronomicznych z powodzeniem sprawdzają się standardowe obieraczki do ziemniaków o niedużym wsadzie np. 8kg.

 

 

Obieraczka do ziemniaków – jak utrzymać czystość?

Urządzenia gastronomiczne zawsze powinny być czyste i przechowywane w sterylnych warunkach, dotyczy to oczywiście także obieraczek do ziemniaków. Obudowa obieraczek do ziemniaków GastroProdukt Professional jest wykonana w całości ze stali nierdzewnej, dlatego wystarczy tylko przetrzeć wilgotną szmatką z płynem do naczyń. Podobnie należy postępować z wewnętrznymi elementami, bardzo ważne jest jednak wyjęcie dolnej płyty i osobne jej umycie.
Zapraszamy do zakupów naszych obieraczek do ziemniaków GastroProdukt Profesional!