Czy wiesz, że prawdziwa, włoska pizza jest uważana za najlepszą na świecie? W końcu to włosi wynaleźli pizzę, wiedzą oni doskonale, jak ją przyrządzić i upiec, aby była smaczna i pożywna. Włoskie piece do pizzy Alfa Pizza to piece dedykowane do wypieku pizzy i chleba. Dzięki nowoczesnej technologii, zapewniają szybki wypiek pizzy i zachowanie doskonałego smaku oraz aromatu.

 

 

 

Piece Alfa Forni – naprawdę wyjątkowe

 

To co cechuje piece do pizzy Alfa Forni to ich wyjątkowa konstrukcja, która powstała w wyniku wieloletniej pracy nad rozwiązaniami, które miały zapewnić szybkie pieczenie pizzy, z zachowaniem jej doskonałego smaku.

 

Firmie Alfa Forni udało się to, dzięki opracowaniu specjalnego systemu, który pozwolił na uzyskanie bardzo wysokiej temperatury w stosunkowo krótkim czasie. Wyjątkowość pieców do pizzy Alfa Forni, wynika z ich konstrukcji wewnętrznej. Za pomocą specjalnych kanałów, ciepło przedostaje się do komory w bardzo szybkim czasie, powodując jej szybkie nagrzewanie. W przypadku pieców do pizzy elektrycznych, jest to szczególnie ważne, ze względu na oszczędność energii.

 

 

 

 

Dynamiczny rozwój technologii pieców do pizzy Alfa Forni

 

Marka Alfa Forni powstała bardzo przypadkowo. Podczas kolejnych rodzinnych biesiad i wspólnego pieczenia pizzy, członkowie rodziny zaczęli zastanawiać się, w jaki sposób przyspieszyć cały proces pieczenia. Tak narodziły się pierwsze piece i marka Alfa Forni, które celem było produkowanie pieców do pizzy, skierowanych dla odbiorców indywidualnych.

 

Z czasem, piece te zaczęły być produkowane z myślą o restauracjach i pizzeriach, a dziś Alfa Forni posiada swoje piece skierowane zarówno dla indywidualnych odbiorców jak i restauracji i pizzerii. Piece do pizzy Alfa Forni podzielone są na dwie kategorie. Pierwsza z nich to Domestic Line, która to kategoria jest odpowiedzią na rosnące potrzeby osób, które pragną cieszyć się pyszną pizzą przygotowaną w ogrodzie lub miejscu przeznaczonym do rodzinnych spotkań. Professional Line, to piece do pizzy skierowane dla profesjonalnych restauracji, pizzerii, a nawet małych punktów gastronomicznych lub food trucków.

 

 

 

 

Zróżnicowana oferta dla każdego

Alfa Forni zdobywając doświadczenie oraz wiedzę przez kolejne lata swojej działalności, znacząco rozwinęła swoją ofertę produktową. W każdej swojej linii, firma może zaoferować Ci kilka, bardzo atrakcyjnych produktów.

Piece do pizzy Alfa Forni mogą być zasilane energią elektryczną, gazem lub drewnem. W zależności od możliwości przyłączenia lub też samych potrzeb.

 

Piece Alfa Forni, w zależności od ich modelu można wykorzystać zarówno wewnątrz lokalu, jak i na zewnątrz, na przykład jako restauracyjne piece ogrodowe. Każdy system, który oferuje Alfa Forni, jest systemem w pełni wydajnym, bez względu na sposób zasilania oraz typ pieca.

 

Charakterystyczną cechą pieców do pizzy Alfa Forni jest ich ponadczasowy design. Dzięki temu, można dopasować je do aranżacji każdego lokalu gastronomicznego lub każdego ogrodu.

 

Jeżeli szukasz profesjonalnych pieców do pizzy dla swojej restauracji. Być może chcesz mieć piec do pizzy we własnym ogrodzie? W jednym jak i drugim przypadku, koniecznie sprawdź ofertę Alfa Forni i cieszą się wspaniałym, funkcjonalnym piecem, w doskonałej cenie.

 

 

Piec do pizzy Alfa Forni Pizza gastroprodukt.pl